MŚ U-18: Polska - Turcja. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Przed polskimi siatkarkami mecz o 7. miejsce mistrzostw świata U-18. Rywalkami podopiecznych Andrzeja Pecia będę Turczynki. Czy Biało-Czerwone zakończą turniej w Meksyku zwycięstwem? Relacja i wynik na żywo z meczu Polska - Turcja na Polsatsport.pl.

Polkom po porażce z Rosją w ćwierćfinale MŚ pozostała walka o miejsca 5–8. O tym czy młode siatkarki zagrają o piąte lub siódmiej miejsce miał zdecydować mecz z reprezentacją Brazylii. Zawodniczki prowadzone przez Andrzeja Pecia  stoczyły pięciosetowy bój, który zakończył się porażką. To oznaczało, że młodym siatkarkom znad Wisły przyjdzie stoczyć rywalizację z Turczynkami.
 
 
Rywalki "Biało-Czerwonych" były blisko awansu do półfinału turnieju, który rozgrywany jest w Meksyku. Ostatecznie po tie-breaku musiały uznać wyższość Amerykanek. Przegrana źle podziałała na siatkarki reprezentacji Turcji, które w kolejnym meczu nie podjęły wyrównanej rywalizacji z Włoszkami, ulegając im w trzech setach.
 
Walka o siódme miejsce wydaje się być interesująca, choćby z tego względu, że dla obu reprezentacji to ostani mecz w turnieju. Po raz ostatni Polki i Turczynki do lat 18 spotały się ze sobą przed sześcioma laty. Wówczas w ćwierćfinale górą były zawodniczki znad Bosforu, który pewnie wygrały 3:0. Jak będzie tym razem? 
 
Relacja i wynik na żywo z meczu Polska - Turcja na Polsatsport.pl. Początek o 18:00.
 
PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie