Liga Europy: Olympique Marsylia - Galatasaray SK. Relacja i wynik na żywo

Po trwającej ponad cztery miesiące przerwie do kadry meczowej Olympique Marsylia powraca Arkadiusz Milik. Drużyna polskiego napastnika zmierzy się z liderem grupy E Galatasaray SK. Relacja i wynik na żywo meczu Olympique Marsylia - Galatasaray SK na Polsatsport.pl.

W pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Europy Olympique zmierzył się z Lokomotivem Moskwa. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Marsylczycy byli bliscy zwycięstwa, lecz ekipa z Rosji doprowadziła do wyrównania w 89. minucie gry. W lidze francuskiej OM zajmuje obecnie trzecią lokatę ze stratą dziesięciu punktów do prowadzącego PSG.

Od początku sezonu trener Jorge Sampaoli nie mógł korzystać z Arkadiusza Milika. Reprezentant Polski leczył kontuzję kolana, przez którą m.in. opuścił Euro 2020. Wszystko jednak wskazuje, że 27-latek jest gotowy do gry. Milik znalazł się w kadrze meczowej na starcie z Galatasaray SK.

Zespół z Turcji rozpoczął grupowe zmagania od pokonania 1:0 Lazio. Jeśli zawodnicy ze Stambułu pokonają OM, po dwóch kolejkach będą mieli komplet punktów i prowadzenie w grupie E. Warto wspomnieć, że Galatasaray SK nie najlepiej zaczął rozgrywki ligowe. Po siedmiu kolejkach podopieczni Fatiha Terima zajmują 10. lokatę.

Sędzią meczu będzie Paweł Raczkowski z Polski.

Relacja i wynik na żywo meczu Olympique Marsylia - Galatasaray SK na Polsatsport.pl. Początek o 21:00.