Przepychanka Pudziana z Bombardierem! Zobacz zapowiedź ich walki na KSW 64

Sporty walki
Przepychanka Pudziana z Bombardierem! Zobacz zapowiedź ich walki na KSW 64
Fot. Polsat Sport
Przepychanka Pudziana z Bombardierem! Zobacz zapowiedź ich walki na KSW 64.

Już 23 października w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala KSW 64. Jedną z głównych atrakcji gali będzie starcie Mariusza Pudzianowskiego z senegalskim Bombardierem. Zobaczcie zapowiedź walki Pudzianowski - Bombardier.

Pierwotnie do polsko-senegalskiego pojedynku miało dojść w marcu na KSW 59. Wówczas w dniu gali Bombardier doznał ataku wyrostka robaczkowego, po czym trafił do szpitala. Starcie został odwołane, dlatego KSW musiało w ostatniej chwili znaleźć zastępstwo. Ostatecznie do klatki z Pudzianowskim wszedł Nikola Milanović. Walka zakończyła się szybkim zwycięstwem byłego strongmana. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Największe starcie w historii KSW! Khalidov i Soldić spotkają się twarzą w twarz na KSW 64

 

Pół roku później KSW wróciło do pomysłu zestawienia Polaka i Senegalczyka. Ich starcie będzie jedną z głównych walk gali KSW 64, która odbędzie się 23 października w Łodzi w Atlas Arenie. 

 

Na kilkanaście dni przed wydarzeniem KSW opublikowało trailer pojedynku. Co ciekawe, w trakcie nagrywania zapowiedzi doszło do spotkania obu zawodników. Bombardier zaznaczył, że jest człowiekiem honoru i zgodnie z obietnicą zawalczy z Pudzianowskim. Doszło nawet do przepychanki między zawodnikami. Wszystko jednak odbyło się w przyjaznej atmosferze. 

 

 

 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie