Koloseum przed drugą galą PBP: Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Koloseum przed drugą galą PBP: Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Koloseum przed drugą galą PBP: Gdzie obejrzeć?

Czas na kolejne wydanie magazynu sportów walki Koloseum. W czwartek goście Pauliny Czarnoty-Bojarskiej i Łukasza Jurkowskiego przedyskutują zarówno najbliższe wydarzenia związane z MMA, jak i z boksem, w tym gale Polsat Boxing Promotions oraz Polsat Boxing Night. Transmisja Koloseum od godziny 20.15 w Polsacie Sport Fight, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

W części MMA gośćmi będą nowy nabytek KSW Daniel Rutkowski, mistrz FEN w wadze półciężkiej Marcin Wójcik i Tomasz Marciniak, ekspert Polsatu Sport. Dodatkowo porozmawiamy z Krzysztofem Jotko, który ma za sobą zwycięską walkę w UFC.

 

Z kolei w części o pięściarstwie głos zabiorą prezes Polsat Boxing Promotions Emil Jędrzejewski, uczestnik Polsat Boxing Night Marcin Siwy oraz Przemysław Saleta, ekspert Polsatu Sport. Goście przedyskutują temat zbliżających się gal Polsat Boxing Promotions oraz Polsat Boxing Night.

Bartłomiej Stachura zaprezentuje natomiast pierwszą analizę hitowej walki Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem, do której dojdzie na gali KSW.

 

Transmisja Koloseum od godziny 20.15 w Polsacie Sport Fight, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie