Babilon MMA 25: Ceremonia ważenia. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Babilon MMA 25: Ceremonia ważenia. Transmisja TV i stream online
fot. Materiały prasowe
Gdzie obejrzeć ceremonię ważenia przed galą Babilon MMA 25?

Przed nami gala Babilon MMA 25. Zanim zawodnicy wkroczą do klatki, najpierw spotkają się twarzą w twarz na ceremonii ważenia. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsat Box Go.

Podczas gali będzie można obejrzeć walkę Piotra Kacprzaka (5-3, 1 KO, 2 SUB), który ma za sobą świetną passę. Warto przypomnieć, że pochodzący z Radomia zawodnik wygrał trzy ze swoich ostatnich czterech pojedynków. Lepszy od niego okazał się tylko Hubert Lotta (2-2, 1 SUB) podczas gali Babilon MMA 15. Mimo tego w rewanżu zwyciężył Kacprzak. Naprzeciwko niego stanie Krzysztof Gutowski (8-1, 8 KO). Czy król nokautów zachwyci publiczność w Łomży?

 

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy kolejna walka Joanny Jędrzejczyk? Była mistrzyni zabrała głos

 

Na gali wystąpi również, powracający do federacji Babilon MMA, Damian Zorczykowski (7-5, 1 KO, 4 SUB). Jego przeciwnikiem będzie Jose Sanchez (11-1). Jak na razie Hiszpan może pochwalić się bardzo dobrym rekordem - 11 zwycięstw i tylko jedna porażka. 

 

Fani sportów walki będą mogli także oglądać walkę Karola Kutyły (5-1, 2 KO), który wystąpi już na czwartej gali od swojego debiutu w klatce, w październiku zeszłego roku. Naprzeciwko niego stanie Hubert Lotta. 

 

Transmisja ceremonii ważenia przed galą Babilon MMA 25 w Polsacie Sport News i na Polsat Box Go. Początek od godziny 18:00.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie