PlusLiga: Trefl Sopot - Aluron CMC Warta Zawiercie. Relacja i wynik na żywo

W drugiej kolejce PlusLigi Trefl Sopot podejmie na swoim boisku Aluron CMC Wartą Zawiercie. Czy gospodarze sięgną po swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie? Relacja i wynik na żywo meczu Trefl Sopot - Aluron CMC Warta Zawiercie na Polsatsport.pl.

Siatkarze z Sopotu w swoim pierwszym meczu mierzyli się z ekipą GKS Katowice. Dwa pierwsze sety wygrali katowiczanie. Podopieczni Michała Winiarskiego po chwili wrócili do gry, zwyciężając w kolejnych dwóch partiach. O wyniku spotkania musiał zadecydować tie-break, w którym skuteczniejszy okazał się GKS.

Warta rozpoczęła rywalizację w PlusLidze od zwycięstwa nad zespołem Ślepsk Malow Suwałki. Rywalom "Jurajskich Rycerzy" udało się wygrać tylko jednego seta. Ekipa z Suwałk ma nadzieję, na kolejne zwycięstwo w zbliżającym się spotkaniu.

Ostatnie starcie Trefla z Wartą zakończyło się triumfem ekipy z Sopotu.

Relacja i wynik na żywo meczu Trefl Sopot - Aluron CMC Warta Zawiercie na Polsatsport.pl. Początek od godziny 14:45.