Paweł Dawidowicz po wygranej z Albanią: Czujemy się pewniej w defensywie

Piłka nożna
Paweł Dawidowicz po wygranej z Albanią: Czujemy się pewniej w defensywie
fot. Cyfrasport
Paweł Dawidowicz wypowiedział się na temat meczu z Albanią

Paweł Dawidowicz stwierdził, że zawodnicy reprezentacji Polski coraz lepiej rozumieją się na boisku. Biało-Czerwoni zwyciężyli w spotkaniu eliminacji do mistrzostw świata 2022 w Katarze.

Dawidowicz przyznał, że jego gra w drużynie narodowej nie jest jeszcze idealna.  - Trochę brakuje mi spokoju, który prezentuję podczas gry w klubie. To przyjdzie z czasem. Wtedy będzie o wiele lepiej - ocenił. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Skrót meczu Albania - Polska (WIDEO)

 

Obrońca skomentował także to, jak zajął miejsce Bartosza Bereszyńskiego w składzie Paulo Sousy. - Jesteśmy drużyną. Nieważne kto gra. Razem pchamy ten wózek. Naszym celem jest awans na mundial. Gramy po to, żeby wygrywać. - stwierdził.

 

Reprezentant Polski ocenił warunki panujące w Albanii. - Płyta boiska tutaj jest zupełnie inna niż naturalna. Czasami mogło nam brakować czucia piłki. W drugiej połowie mieliśmy więcej miejsca, przez co kontrolowaliśmy mecz - powiedział.

 

Na koniec 26-latek skomentował grę obrony w meczu eliminacji do mistrzostw świata.  - Dobrze, że zachowaliśmy czyste konto. Czujemy się pewniej w defensywie. Coraz lepiej się rozumiemy i uważam, że to wszystko idzie w dobrym kierunku - podsumował. 

 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie