Polsat Boxing Promotions 2: Kulisy gali (WIDEO)

Sporty walki
Polsat Boxing Promotions 2: Kulisy gali (WIDEO)
fot. Polsat Sport

Za nami druga gala grupy Polsat Boxing Promotions. Utalentowany Ihosvany Rafael Garcia już w pierwszej rundzie pokonał przez nokaut Nabila Zaky'ego. Zwycięstwa odnieśli także Konrad Kaczmarkiewicz, Kewin Gibas i Gracjan Królikowski. Podczas gali nie zabrakło występów muzycznych i kibiców, którzy dopingowali pięściarzy. Kamery Polsatu Sport zajrzały za kulisy tego wydarzenia.

W walce wieczoru Ihosvany Rafael Garcia, zawodnik grupy Rocky Boxing Promotions już w połowie pierwszej rundy trafił przeciwnika lewym hakiem na korpus. Egipcjanin nie był w stanie kontynuować walki.

 

Zobacz także: Polsat Boxing Night 11. Zwiastun gali

 

W efektowny sposób pojedynek zakończył także Kewin Gibas. Utalentowany zawodnik w pierwszej rundzie serią ciosów zasypał Kamila Zychiewicza. Gibas wygrał przez techniczny nokaut, co sprawiło wielką radość kibicom, którzy pojawili się na gali. Rodzina i przyjaciele głośno wykrzykiwali nazwisko zwycięzcy. Mama i młodszy brat Gibasa przyznali, że po raz pierwszy oglądali walkę Kewina. Na tę okazję przygotowali spersonalizowane koszulki ze zdjęciem zawodnika.

 

Walkę na pełnym dystansie odbył Konrad Kaczmarkiewicz. "Erni" jednogłośną decyzją sędziów pokonał Iago Gedenidze. Podczas walki Kaczmarkiewicz doznał urazu łuku brwiowego. W szatni prezes Polsat Boxing Promotions Emil Jędrzejewski zaopiekował się poszkodowanym zawodnikiem. Z chirurgiczną precyzją doktor założył szwy "Erniemu".

 

Kamery Polsatu Sport zarejestrowały wydarzenia, które działy się za kulisami gali Polsat Boxing Promotions 2 w Węgierskiej Górce.

 

Zapraszamy do zajrzenia za kulisy Polsat Boxing Promotions 2.

 

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie