Polsat Boxing Night 11: Jak wyglądało nagrywanie spotu promocyjnego? (WIDEO)

Sporty walki
Polsat Boxing Night 11: Jak wyglądało nagrywanie spotu promocyjnego? (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Polsat Boxing Night 11: Jak wyglądało nagrywanie spotu promocyjnego? (WIDEO)

Bohaterowie nadchodzącej gali Polsat Boxing Night 11 wzięli udział w nagraniach spotu promocyjnego. Gala PBN 11 odbędzie się 22 października. W walce wieczoru Nikodem Jeżewski zawalczy ze Stevem Cunninghamem.

Uczestnicy Polsat Boxing Night 11 dwa i pół tygodnia przed wydarzeniem spotkali się w Muzeum Papiernictwa w Konstancinie, aby wziąć udział w nagraniach spotu promocyjnego nadchodzącej gali PBN 11.

 

Przed Nikodemem Jeżewskim duże wyzwanie. Rywal Polaka, Steve Cunningham, to 45-letni doświadczony pięściarz, który na swoim koncie ma 30 wygranych pojedynków, z czego 18 razy kończył je przez nokaut. Co więcej, jest to zawodnik, który zdaniem Krzysztofa Głowackiego, gdy zostanie naruszony i posłany choć na chwilę na deski, wstanie jeszcze bardziej głodny walki i zaciętej rywalizacji. 

 

Zobacz także: Nikodem Jeżewski o Stevie Cunninghamie przed PBN 11: Boksuje perfekcyjnie

 

Znany polskim kibicom Youri Kalenga zawalczy w co-main evencie. Pochodzący z Kinszasy, stolicy Kongo, zawodnik zmierzy się z Siergiejem Radczenko. "El Toro" to zawodnik światowej czołówki w kategorii junior ciężkiej, obecnie mieszka i trenuje w Kościerzynie. Sparingi przed galą PBN 11 odbywa w Nikodemem Jeżewskim. 

 

Sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Night 11 ruszy w czwartek 14 października w serwisie eBilet.pl ---> TUTAJ.

 

Pochodzący z Ukrainy Radczenko jeszcze ani razu nie wyjechał z Polski usatysfakcjonowany tym, jak potoczyła się walka. Dotychczas przegrał z Arturem Szpilką, Michałem Cieślakiem, Krzysztofem Głowackim i Adamem Balskim. 

 

Gala Polsat Boxing Night 11 odbędzie się 22 października.

 

Polsat Boxing Night 11 - w załączonym materiale wideo prezentujemy making of z nagrań spotu promocyjnego:

 

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie