Ruszyła sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Night 11 w Arenie Gliwice

Sporty walki
Ruszyła sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Night 11 w Arenie Gliwice
fot. Materiały prasowe
Ruszyła sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Night 11 w Arenie Gliwice.

Fani mogą kupować bilety na galę Polsat Boxing Night 11, która odbędzie się 22 października. W Arenie Gliwice główne role odegrają tacy pięściarze jak: Nikodem Jeżewski, czy Marcin Siwy. W ringu zaprezentują się także zawodnicy z województwa śląskiego. Transmisja gali Polsat Boxing Night 11 dostępna będzie w Telewizji Polsat.

Sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Night 11 w serwisie eBilet.pl ---> TUTAJ

 

Gala Polsat Boxing Night, która 22 października odbędzie się w Gliwicach, będzie czwartym wydarzeniem zorganizowanym przez Polsat Boxing Promotions, na przestrzeni zaledwie pięciu miesięcy. Powstała w maju PBP, za cel stawia sobie odbudowę potencjału polskiego boksu zawodowego i amatorskiego, a do końca bieżącego roku zorganizuje jeszcze trzy wydarzenia. Najbliższe z nich zagości w drugiej co do wielkości hali sportowej w Polsce – Arenie Gliwice.

 

Na gali Polsat Boxing Night 11 królować będą pięściarze wagi junior ciężkiej, a więc kategorii która stała się polską specjalnością i od kilkunastu lat dostarcza kibicom w kraju i za granicą wielu niezapomnianych emocji. 22 października w walce wieczoru czołowy polski junior ciężki Nikodem Jeżewski zmierzy się z Samuelem Kadje. Francuz pochodzenia kameruńskiego zawodową karierę rozpoczął w 2015 roku i w tym czasie stoczył siedemnaście pojedynków, z których wygrał szesnaście i tylko raz wychodził z ringu pokonany.

 

W Arenie Gliwice, ciekawie zapowiadają się także występy lokalnych bohaterów województwa śląskiego – Marcina Siwego, Kamila Jenela oraz młodego i niezwykle utalentowanego Kewina Gibasa.

 

Sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Night 11 ruszyła w czwartek 14 października w serwisie eBilet.pl.

 

Sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Night 11 w serwisie eBilet.pl ---> TUTAJ.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie