Maria Kornejewa zamordowała 15-latka?!

Inne
Maria Kornejewa zamordowała 15-latka?!
fot. PAP

Maria Kornejewa, trzykrotna mistrzyni w łucznictwie i biathlonie, została oskarżona o brutalne zamordowanie swojego pasierba. Ciało znaleziono w studni.

"The Sun" ujawnił przerażające szczegóły zbrodni na tle okultystycznym, jakiej miała dopuścić się Maria Kornejewa. 29-letnia sportsmenka została zatrzymana pod zarzutem zabójstwa 15-letniego pasierba, Romana Fedulowa. Do aresztu trafił także jej partner, 52-letni Władysław Cykunow.

 

Mężczyzna miał zeznać, że Kornejewa nie planowała mordować jego syna. Chciała go "jedynie" ogłuszyć kluczem francuskim i wyciąć mu nożem na plecach "rytualny symbol" w postaci pentagramu. Lecz sprawy wymknęły się spod kontroli...

 

Ojciec dziecka przekonywał, że nie było go przy dokonywaniu morderstwa. W czasie zabójstwa miał czekać w samochodzie. Wedle jego wersji wydarzeń przerażona Maria przybiegła do auta i wyjaśniła mu, co się stało.

 

Zeznał, że poszedł na miejsce zbrodni i znalazł ciało Romana z dwoma ranami kłutymi.

 

Funkcjonariusze oskarżają Cykunowa o próbę ukrycia okoliczności morderstwa. Początkowo, gdy jeszcze nie było wiadomo, co dokładnie stało się z Fedulowem, Władysław i Maria tłumaczyli wszystkim, że chłopiec zaginął. Ojciec nastolatka mocno angażował się nawet w akcję poszukiwawczą.

Ostatecznie ciało dziecka zostało odkryte w studni znajdującej się w lesie w pobliżu jednej z rosyjskich wsi.

 

Czytaj więcej na Interia.pl.

Interia.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie