MLS: Kolejna bramka Adama Buksy w sezonie (WIDEO)

Adama Buksy z kolejnym trafieniem w sezonie

Adam Buksa zdobył bramkę dla New England Revolution w wyjazdowym meczu z DC United, wygranym przez zespół Polaka 3:2. To 14. gol polskiego napastnika w tym sezonie.

Wszystkie gole w Waszyngtonie padły w drugiej połowie. Buksa trafił do siatki w 61. minucie gry, uzyskując pierwszą bramkę dla gości, którzy przegrywali wtedy 0:1.

Reprezentant Polski w klasyfikacji strzelców zajmuje siódmą pozycję. Z 17 trafieniami prowadzi występujący w DC United Norweg Ola Kamara.

Drużyna Revolution, która jest niepokonana od ośmiu występów, zajmuje pierwsze miejsce w Konferencji Wschodniej - w 31 meczach wywalczyła 69 punktów. Drugą w tabeli ekipę z Nashville wyprzedza o 20 punktów. Na Zachodzie prowadzą piłkarze Seattle Sounders - 58 pkt w 30 spotkaniach.