PlusLiga: Stal Nysa - Asseco Resovia. Relacja i wynik na żywo

Stal Nysa - Asseco Resovia to ostatni sobotni mecz 4. kolejki PlusLigi. Zdecydowanym faworytem są goście. Z kolei gospodarze nie wygrali jeszcze ani jednego spotkania. Relacja i wynik na żywo z meczu Stal Nysa - Asseco Resovia od 20:30 na Polsatsport.pl.

Gospodarze mają co prawda trzy porażki na koncie, jednak trzeba przyznać, że kalendarz nie ułożył się dla nich zbyt dobrze. Grali już bowiem z Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębskim Węglem oraz PGE Skrą Bełchatów. Z tymi ostatnimi wygrali dwa sety, dzięki czemu zainkasowali jedyny jak do tej pory punkt w PlusLidze. W sobotni wieczór Stal będzie kontynuowała rywalizację z trudnymi przeciwnikami, gdyż do Nysy przyjedzie Asseco Resovia.

Rzeszowianie mają w tym sezonie wielkie aspiracje. Mimo to wynik z 2. kolejki mógł zaskoczyć wszystkich kibiców siatkówki, gdyż Asseco Resovia przegrała z GKS Katowice w trzech setach. Nikt w klubie nie zamierza jednak pamiętać o tym wyniku. Czy w sobotę podopieczni Alberto Giulianiego odniosą kolejne trzecie zwycięstwo w tym sezonie?

Dwa dotychczasowe spotkania między tymi drużynami wygrała Resovia.

Relacja i wynik na żywo z meczu Stal Nysa - Asseco Resovia od 20:30 na Polsatsport.pl.