TAURON Liga: IŁ Capital Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police. Relacja i wynik na żywo

Ósma w tabeli TAURON Ligi Legionovia Legionowo podejmuje plasowany na trzecim miejscu Chemik Police. Obie drużyny przegrały swoje ostatnie spotkania w lidze. Która z nich wyjdzie z tego starcia zwycięsko? Relacja i wynik na żywo meczu IŁ Capital Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police na Polsatsport.pl.

Siatkarki z Legionowa w dwóch pierwszych meczach pokonały ekipy z Wrocławia (3:1) i Bydgoszczy (2:3). Jednak w ostatnich tygodniach nie prezentowały się już tak dobrze. W trzeciej kolejce po pięciu setach rozegranych przeciwko UNI Opole, Legionovia musiała uznać wyższość rywalek. W ostatnim spotkaniu z Grot Budowlani Łódź podopieczne Alessandro Chiappiniego odniosły porażkę (3:0).

Chemik Police rozpoczął ten sezon od dwóch wygranych po 3:0. W pierwszym meczu zawodniczki z Polic pokonały UNI Opole, a następnie taki sam rezultat zanotowały w starciu z BKS Bostik Bielsko-Biała. Trzecia potyczka w tym sezonie również zakończyła się dla siatkarek Chemika szczęśliwie. Wygrały one 3:1 Grot Budowlani Łódź. Ostatnie spotkanie nie zakończyło się już jednak sukcesem, ŁKS Commercecon Łódź zwyciężył z Chemikiem Police (3:1).

Ostatnie dwie potyczki kończyły się zwycięstwami Chemika Police do zera w setach. Czy tym razem będzie podobnie?

Relacja i wynik na żywo meczu IŁ Capital Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police na Polsatsport.pl. Początek od godz. 16:00.