Firma AL-KO sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki

Siatkówka
Firma AL-KO sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki
fot. Materiały prasowe
Firma AL-KO podjęła decyzję o rozpoczęciu współpracy sponsoringowej z Polską Ligą Siatkówki S.A..

Firma AL-KO podjęła decyzję o rozpoczęciu współpracy sponsoringowej z Polską Ligą Siatkówki S.A.. Firma została Sponsorem Tytularnym Superpucharów Polski kobiet i mężczyzn oraz Oficjalnym Sponsorem PlusLigi, TAURON Ligi oraz TAURON 1. Ligi. Umowa została podpisana na 3 lata.

Firma AL-KO coraz szerzej wspiera polski sport. Po ekstraklasowej Warcie Poznań, szczypiornistkach z AZS Poznań, czy prestiżowych golfowych klubach sportowych przyszedł czas na jeden z najpopularniejszych sportów w Polsce – siatkówkę. Rozbudowanie portfolio wspieranych drużyn i klubów sportowych jest częścią szerszej strategii komunikacyjnej firmy.

 

– Jesteśmy zaszczyceni, że możemy zostać mecenasem sportu, który w Polsce od lat gromadzi wokół siebie tysiące fanów. To właśnie ta pozytywna energia sprawia, że chcemy dorzucić swoją cegiełkę w tworzeniu tej niesamowitej społeczności i wspierać wybitnych polskich sportowców – mówi Marcin Liszyński, prezes zarządu AL-KO Kober Polska Sp. z o.o. 

 

Zobacz także: Fiedorowcewa i Michieletto w wersji polskiej? "Ktoś musi dać im szansę!"

 

W ramach zawartej umowy logotyp firmy AL-KO znajdzie się na bandach okalających boisko w trakcie meczów, a także w reklamach telewizyjnych, radiowych i internetowych emitowanych przy okazji rozgrywanych wydarzeń sportowych.

 

– Zależy nam, aby nasza współpraca z klubami Polskiej Ligi Siatkówki stała się platformą do współpracy między dilerami AL-KO, naszymi partnerami biznesowymi i klubami sportowymi. Nasza firma od lat wspiera rozwój wielu przedsięwzięć z branży sportowej i jesteśmy dumni, że do tego grona dołączył Superpuchar Polski oraz PlusLiga, TAURON Liga i TAURON1. Liga. Rozwój siatkówki ligowej w Polsce jest bardzo obiecujący, a nasza firma podziela wartości jakimi się kieruje. Rodzinna atmosfera na trybunach idealnie pasuje do charakteru firmy AL-KO, która z rodzinnego warsztatu ślusarskiego, rozwinęła się w międzynarodową firmę. Takich właśnie międzynarodowych sukcesów życzymy naszym siatkarzom – mówi Maciej Konieczny, Dyrektor Handlowy AL-KO Kober Sp. z o.o.

 

AL-KO Kober jest firmą globalnym zasięgu, mającej swoje oddziały w 30 krajach świata, na wszystkich kontynentach. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu urządzeń i akcesoriów ogrodowych, wentylacyjnych i motoryzacyjnych. W tym roku obchodzi 90-lecie istnienia.

KN, Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie