Tomasz Karolak: Trudno wyprowadzić Jana Błachowicza z równowagi

Sporty walki
Tomasz Karolak: Trudno wyprowadzić Jana Błachowicza z równowagi
Fot. PAP
Tomasz Karolak ocenił szanse Jana Błachowicza w najbliższej walce.

Znany aktor Tomasz Karolak ocenił szanse Jana Błachowicza w walce z Gloverem Teixeirą na gali UFC 267. - Janek będzie niewygodny, bo trudno wyprowadzić go z równowagi - powiedział Karolak.

Gala UFC 267 i walka Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą przykuwają uwagę nie tylko gwiazd świata sportu, ale także znanych aktorów. Jednym z kibiców polskiego zawodnika jest Tomasz Karolak, który zdradził w jaki sposób poznał Błachowicza.


- Poznaliśmy się z Jankiem w ten sposób, że zacząłem trenować w WCA, gdzie zapytał mnie czy nie mam godnego polecenia przedstawienia w teatrze. Zaprosiłem go wraz z Damianem Janikowskim i Danielem Omielańczukiem do Teatru IMKA, chłopaki przyszli w garniturach i tak się nasza znajomość zaczęła - powiedział Tomasz Karolak.


Aktor podkreślił, że Jan Błachowicz w klatce i poza nią to dwie zupełnie inne osoby.


- Janek jest takim człowiekiem, o którym szybciej powiedziałbym, że zajmuje się psychologią czy filozofią. To oczytany i inteligentny człowiek, on w klatce zamienia się i gra rolę, co zresztą sprawia mu chyba przyjemność - ocenił aktor.


ZOBACZ TAKŻE: Robert Burneika o tym, co musi zrobić Jan Błachowicz, żeby wygrać na UFC 267


Co zatem będzie atutem Błachowicza w oktagonie podczas gali UFC 267?


- Jeśli chodzi o plan na walkę, usłyszałem że działającego systemu się nie zmienia. Janek ma pewność, że w tym przypadku ostrożność i myślenie w trakcie walki sprawią, że nie będzie musiał się obawiać. Janek jest rzeczywiście pewny solidnych przygotowań jakie wykonał i znów będzie niewygodny, bo trudno wyprowadzić go z równowagi - dodał Karolak.

 

Cała rozmowa z Tomaszem Karolakiem w materiale wideo.

 

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie