UFC 267: Jan Błachowicz zaśpiewał rywalowi na konferencji prasowej (WIDEO)

Sporty walki
UFC 267: Jan Błachowicz zaśpiewał rywalowi na konferencji prasowej (WIDEO)
fot. Polsat Sport
W walce wieczoru Jan Błachowicz w obronie pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej zmierzy się z Gloverem Teixeirą, który w czwartek świętował swoje 42. urodziny.

Kibice MMA byli świadkami pięknej sceny podczas konferencji prasowej poprzedzającą galę UFC 267. W walce wieczoru Jan Błachowicz w obronie pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej zmierzy się z Gloverem Teixeirą, który w czwartek świętował swoje 42. urodziny. W związku z tym dziennikarze znajdujący się na sali zaśpiewali mu słynne "Happy birthday to you". Po chwili dołączył do nich również Błachowicz, który chwycił za mikrofon i zaśpiewał znany utwór.

W Abu Zabi w sobotę odbędzie się numerowana gala UFC. Polscy fani już zacierają ręce, ponieważ pojawi się tam trzech Polaków, na czele z Błachowiczem. Pojedynek "Cieszyńskiego Księcia" będzie prawdziwą wisienką na torcie, a to dlatego, że skrzyżuje rękawice z Teixeira w walce wieczoru. Faworytem tego starcia jest Polak. Czy potwierdzi to w oktagonie?

 

ZOBACZ TAKŻE: "Jan Błachowicz to nie tylko pięści. Także głowa i nogi"

 

Wcześniej nasz mistrz zabłysnął podczas konferencji prasowej zdolnościami... wokalnymi. Błachowicz w śpiewający sposób złożył życzenia urodzinowe swojemu rywalowi. Mistrz UFC w kategorii półciężkiej odśpiewał a cappella "Happy birthday to you" - "wszystkiego najlepszego z okazji urodzin".

 

Zanim do oktagonu wejdą Błachowicz z Teixeirą pojawi się w nim Michał Oleksiejczuk, który znalazł się w karcie wstępnej. Jego rywalem będzie niepokonany Shamil Gumzatov. Z kolei w karcie głównej wydarzenia czeka nas pojedynek z udziałem Marcina Tubury, który postara się pokonać Aleksandra Wołkowa.

 

 

Transmisja gali UFC 267 w sobotę w Polsacie Sport. Początek od godziny 18:00. Z kolei nasze studio rusza już od godz. 17:00.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie