UFC 267: Błachowicz - Teixeira. Wyniki gali i skróty walk

Sporty walki
UFC 267: Błachowicz - Teixeira. Wyniki gali i skróty walk
fot. Polsat Sport
Relacja na żywo z gali UFC 267: Błachowicz - Teixeira

Na gali UFC 267 Jan Błachowicz (28-8, 8 KO, 9 SUB) przegrał z Gloverem Teixeirą (32-7, 18 KO, 9 SUB) w drugiej rundzie. Tym samym Brazylijczyk został nowym mistrzem w wadze półciężkiej. Michał Oleksiejczuk (15-4-1NC, 10 KO, 1 SUB) pokonał Shamila Gamzatova (14-1, 5 KO, 5 SUB), natomiast Alexander Volkov (33-9, 22 KO, 3 SUB) okazał się lepszy od Marcina Tybury (22-6, 9 KO, 6 SUB). Sprawdź wyniki gali UFC 267.

Wyniki gali UFC 267: 

 

Glover Teixeira (32-7, 18 KO, 9 SUB) pokonał Jana Błachowicza (28-9, 8 KO, 9 SUB) przez poddanie w drugiej rundzie.
Petr Yan (15-2, 7 KO, 1 SUB) pokonał Cory’ego Sandhagena (14-3, 6 KO, 3 SUB) przez jednogłośną decyzję sędziów (49-46, 49-46, 49-46).
Islam Makhachev (20-1, 3 KO, 9 SUB) pokonał Dana Hookera (21-11, 10 KO, 7 SUB) przez poddanie w pierwszej rundzie.
Alexander Volkov (33-9, 22 KO, 3 SUB) pokonał Marcina Tyburę (22-7, 9 KO, 6 SUB) przez jednogłośną decyzję sędziów (30-27, 30-27, 29-28).
Khamzat Chimaev (9-0, 6 KO, 3 SUB) pokonał Li Jinglianga (18-7, 9 KO, 4 SUB) przez poddanie w pierwszej rundzie.
Magomed Ankalaev (15-1, 8 KO) pokonał Volkana Oezdemira (17-6, 12 KO, 1 SUB) przez jednogłośną decyzję sędziów (30-27, 30-27, 29-28)

Amanda Ribas (10-2, 3 KO, 4 SUB) pokonała Virnę Jandirobę (17-3, 1 KO, 13 SUB) przez jednogłośną decyzję sędziów (29-28, 29-28, 29-28)
Zubaira Tukhugov (19-5-1, 7 KO, 1 SUB) pokonał Ricardo Ramosa (15-4, 3 KO, 7 SUB) (29-28, 29-28, 29-28).
Albert Duraev (14-3, 3 KO, 9 SUB) pokonał Romana Kopylova (8-1, 7 KO) przez jednogłośną decyzję sędziów (29-27, 29-27, 29-27).
Elizeu Zaleski dos Santos (22-7, 14 KO, 3 SUB) pokonał Benoita St. Denis (8-0-1NC, 1 KO, 7 SUB) przez jednogłośną decyzję sędziów (29-26, 29-26, 29-26).
Michał Oleksiejczuk (15-4-1NC, 10 KO, 1 SUB) pokonał Shamila Gamzatova (14-1, 5 KO, 5 SUB) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie.
Lerone Murphy (10-0-1, 6 KO) pokonał Makwana Amirkhaniego (16-6, 1 KO, 11 SUB) przez nokaut w drugiej rundzie.

Andre Petroski (6-1, 4 KO, 2 SUB) pokonał Hu Yaozonga (3-2, 2 KO, 1 SUB) przez poddanie w trzeciej rundzie. 
Tagir Ulanbekov (13-1, 2 KO, 6 SUB) pokonał Allana Nascimento (18-5, 2 KO, 13 SUB) przez niejednogłośną decyzję sędziów (29-28, 28-29, 29-28)

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
Zapis relacji
Relacja zakończona

Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo!

KONIEC! W drugiej rundzie Texeira dał radę ponownie przejść do parteru. Po chwili Brazylijczyk zakończył walkę duszeniem zza pleców. Glover Teixeira nowym mistrzem w wadze półciężkiej! 

Już po niecałej minucie Teixeira sprowadził rywala do parteru. Błachowicz dobrze bronił się przed ciosami przeciwnika. Brazylijczyk nie wypuścił "Cieszyńskiego Księcia" ze swojego uścisku już do końca rundy.

Już czas! WALKA WIECZORU! Jan Błachowicz będzie bronił mistrzowskiego pasa w kategorii półciężkiej. Jego rywalem będzie Glover Teixeira.

Rosjanin w końcówce starcia znów skupił się na kopnięciach w tors i nogi Snadhagena. Amerykanin dzięki przewadze wzrostowej mógł trzymać przeciwnika na dystans. Mimo tego Yan kilka razy popisał się mocnymi uderzeniami wycelowanymi w głowę rywala. Żaden z zawodników nie był w stanie zakończyć walki przed czasem. Petr Yan zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów i sięgnął po tymczasowy pas w wadze koguciej.

Yan zaczął stawiać warunki w oktagonie. Sandhagen dał radę sprowadzić przeciwnika do parteru. Rosjanin dominował również w tym aspekcie. Przed nami ostatnia runda tej wyrównanej walki!

Pod koniec trzeciej rundy Yan powalił przeciwnika bardzo mocnym uderzeniem. Rosjanin od razu przeszedł do parteru, próbując skończyć pojedynek. Po chwili obaj zawodnicy znów byli na nogach.

Bardzo wyrównana druga część walki. Rosjanin cały czas skupia się na ciosach w nogi i tors rywala. Natomiast Sandhagen o wiele częściej celuje w głowę przeciwnika. 

Żaden z zawodników nie dał rady zdominować pierwszej rundy tego pojedynku. Sandhagen popisał się kilkoma mocnymi kopnięciami. Yan odpowiadał dobrymi ciosami na korpus.

Czas na walkę o tymczasowy pas! W wadze koguciej Petr Yan stanie naprzeciwko Cory’ego Sandhagena. 

Szybkie zwycięstwo Islama Makhacheva. Rosjanin w pół minuty sprowadził walkę do parteru. Dan Hooker próbował znaleźć odpowiedź, na styl przeciwnika. Po chwili Makhachev zdołał wykręcić rękę rywala i doprowadzić do poddania.

Przed nami starcie w wadze lekkiej. W oktagonie zmierzą się Islam Makhachev i Dan Hooker.

Volkov dominował w ostatniej części tego starcia. Rosjanin wykorzystał nisko opuszczoną gardę Tybury i kilka razy trafił przeciwnika. Polak nie miał już siły, by odpowiedzieć na ofensywną postawę rywala. "Tybur" klika razy chciał sprowadzić walkę do parteru, ale jego próby nie przyniosły żadnych efektów. O wyniku pojedynku musieli zadecydować sędziowie. Alexander Volkov zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów. 

- Musimy go obalić - powiedział w przerwie między rundami trener polskiego zawodnika. 

Tybura kilka razy próbował sprowadzić przeciwnika do parteru. Jednak Polak nie był w stanie przebić się przez dobrą defensywę Volkova. Rosjanin zadał kilka mocnych ciosów kolanami. Wszystko rozstrzygnie się w trzeciej rundzie.

Obaj zawodnicy mocno weszli w pojedynek. Zarówno Tybura, jak i Volkov wyprowadzili kilka mocnych ciosów. "Tybur" popisał się dobrym uderzeniem lewą ręką. Runda kończyła się w parterze, gdzie dominował Rosjanin.

Teraz w oktagonie zobaczymy drugiego Polaka występującego na gali w Abu Zabi! Marcin Tybura zmierzy się z Alexandrem Volkovem. 

Khamzat Chimaev już na starcie walki sprowadził swojego rywala do parteru. Li Jingliang nie miał szans wyswobodzić się z uchwytu przeciwnika. Walczący pod flagą Szwecji zawodnik przejął inicjatywę i doprowadził do duszenia. Chimaev zwyciężył w pierwszej rundzie przez poddanie. To jego dziesiąte zwycięstwo. Co ciekawe, wszystkie swoje dotychczasowe walki kończył przed czasem.

Przed nami starcie w wadze półśredniej. Naprzeciwko niepokonanego Khamzata Chimaeva stanie Li Jingliang. 

Magomed Ankalaev od początku starcia dominował w oktagonie. Już w pierwszej rundzie udało mu się powalić rywala mocnym ciosem. Volkan Oezdemir próbował odpowiadać własnymi uderzeniami, jednak Rosjanin nie popełniał błędów. Szwajcarowi przeszkadzało rozcięcie nad prawą brwią, którego doznał w drugiej rundzie. Sędziowie nie mieli problemu ze wskazaniem triumfatora tej walki. Jednogłośną decyzją zwyciężył Ankalaev.

Za chwilę zaczynamy kartę główną, którą otworzy pojedynek dwóch cienionych zawodników kategorii półciężkiej. Magomed Ankalaev zmierzy się z Volkanem Oezdemirem.

O wyniku kolejnej walki musieli zadecydować sędziowie. Jednogłośną decyzją zwyciężyła Amanda Ribas.

Czas na ostatnie starcie karty wstępnej. Jest to zarazem jedyna kobieca walka na gali UFC 267. Naprzeciwko siebie staną Amanda Ribas i Virna Jandiroba. 

Kolejny pojedynek na pełnym dystansie! Zubaira Tukhugov triumfuje przez jednogłośną decyzję sędziów. 

Do oktagonu wkroczył już Zubaira Tukhugov. Jego przeciwnikiem będzie Ricardo Ramos. To przedostatnia walka karty wstępnej. 

Albert Duraev zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów.

Czas na walkę Albert Duraev - Roman Kopylov.

Elizeu Zaleski dos Santos wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów. 

Teraz do oktagonu wkroczy Elizeu Zaleski dos Santos. Naprzeciwko niego stanie Benoit St. Denis.

Michał Oleksiejczuk z szybkim zwycięstwem. Polak od samego początku walki wywierał dużo presji na swojego rywala. Gamzatov próbował kilka razy obalić przeciwnika, ale nic nie przynosiło skutków. Na lekko ponad minutę przed końcem pierwszej rundy Oleksiejczuk trafił Rosjanina mocnym podbródkowym. Polak wygrał przez techniczny nokaut.

Czas na pierwszy pojedynek z udziałem Polaka na gali UFC 267! Rywalem Michała Oleksiejczuka będzie Shamil Gamzatov. 

Lerone Murphy zwycięża przez nokaut w drugiej rundzie.

Teraz czas na walkę Makwan Amirkhani - Lerone Murphy.

Andre Petroski wygrał poprzez poddanie w trzeciej rundzie.

Przed nami starcie Hu Yaozong - Andre Petroski. 

Tagir Ulanbekov wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziów. 

Zaczynamy od walki Tagir Ulanbekov - Allan Nascimento. 

Rozpoczęła się już karta wstępna.

Witamy w relacji na żywo z gali UFC 267: Błachowicz - Teixeira.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie