Koloseum po gali UFC 267: Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Koloseum po gali UFC 267: Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Gdzie obejrzeć Koloseum po gali UFC 267?

W czwartkowym Koloseum eksperci przedyskutują wydarzenia związane z galą UFC 267 oraz wezmą pod lupę zbliżającą się galę boksu Silesia Boxing Show. Magazyn Koloseum w czwartek od godziny 20:15 w Polsacie Sport Extra, Polsat Box Go i na Polsatsport.pl.

Polacy nie będą najlepiej wspominać gali UFC 267. Z trzech "polskich" pojedynków dwa zakończyły się niepowodzeniem - swoje walki przegrali Marcin Tybura i Jan Błachowicz, który stracił mistrzowski pas w wadze półciężkiej. Obaj zawodnicy zabiorą głos na temat przegranych pojedynków.

Na UFC 267 wygrał natomiast Michał Oleksiejczuk, który będzie gościem czwartkowego Koloseum. Gościem Pauliny Czarnoty-Bojarskiej i Łukasza Jurkowskiego będzie również młodszy brat zawodnika UFC - Cezary Oleksiejczuk, który już niedługo stanie do pojedynku o pas organizacji FEN. Bartłomiej Stachura przeanalizuje zarówno przegrane pojedynki Tybury i Błachowicza, jak i wygraną podopiecznego Mirosława Oknińskiego.

W części pięściarskiej Przemysław Saleta i Andrzej Kostyra przedyskutują zbliżającą się galę Silesia Boxing Show. Połączymy się między innymi z dyrektorem organizacji Sebastianem Nowakiem oraz uczestnikiem gali - Michałem Bulikiem. Ogłosimy również kartę walk kolejnego wydarzenia spod szyldu Polsat Boxing Promotions.

Transmisja Koloseum od godziny 20.15 w Polsacie Sport Fight, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie