EBL: Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław. Transmisja TV i stream online

Koszykówka
EBL: Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław. Transmisja TV i stream online
fot. PAP

Rewanż za zeszłoroczną rywalizację o brązowe medale Energa Basket Ligi! Kto tym razem będzie lepszy - Legia Warszawa czy WKS Śląsk Wrocław? Transmisja meczu Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław w Polsacie Sport News czy Polsat Box Go.

Drużyna trenera Wojciecha Kamińskiego w ostatniej kolejce, nie bez problemów, pokonała na wyjeździe Enea Abramczyk Astorię Bydgoszcz. WKS Śląsk Wrocław z kolei wygrał przed własną publicznością z Treflem Sopot. Trzeba jednak pamiętać, że obie drużyny reprezentują Energa Basket Ligę także w międzynarodowych rozgrywkach - odpowiednio w FIBA Europe Cup i Europucharze.

 

Z pewnością w tym spotkaniu warto będzie się przyglądać rywalizacji rozgrywających: Łukasz Koszarek kontra Łukasz Kolenda. Ten pierwszy jest legendą reprezentacji Polski i ciągle utrzymuje wysoką formę. Gracz WKS Śląska coraz pewniej wchodzi do kadry, można spodziewać się, że w najbliższych latach będzie w niej ważną postacią. Który z nich zaprezentuje się lepiej tym razem?

 

Grę wrocławian może odmienić niezwykle ofensywnie nastawiony Travis Trice - ciekawe jak poradzi sobie ze… Strahinją Jovanoviciem, który jeszcze na początku tego sezonu grał w tym klubie. Warto będzie przyglądać się także starciom Kodiego Justice’a z Raymondem Cowelsem - obaj mogą rzucić sporo trójek. Czy Adam Kemp powstrzyma pod koszami atletycznego Cyrila Langevine’a? 

 

Transmisja meczu Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław w Polsacie Sport News czy Polsat Box Go. Początek o godz. 20:30.

MC, plk.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie