Mariusz Rumak zwolniony! Reprezentacja Polski U-19 bez selekcjonera

Piłka nożna
Mariusz Rumak zwolniony! Reprezentacja Polski U-19 bez selekcjonera
Fot. PAP
Mariusz Rumak

Mariusz Rumak przestał pełnić obowiązki trenera reprezentacji Polski do lat 19. Informację o zwolnieniu selekcjonera podał PZPN na oficjalnej stronie internetowej związku.

Reprezentacja Polski U-19 bez selekcjonera! Pełniący dotychczas obowiązki trenera Mariusz Rumak został zwolniony ze stanowiska po słabym występie w eliminacjach młodzieżowych mistrzostw Europy.

 

"Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że decyzją Zarządu w poniedziałek, 15 listopada 2021 roku Mariusz Rumak przestał pełnić obowiązki trenera reprezentacji Polski do lat 19.

 

ZOBACZ TAKŻE: Dominik Szoboszlai kontuzjowany. Nie zagra w meczu z Polakami

 

Mariusz Rumak w reprezentacji Polski do lat 19 pracował od marca 2021 roku. Kadra pod jego kierunkiem brała udział w kwalifikacjach do turnieju finałowego mistrzostw Europy, lecz nie zdołała awansować do drugiej rundy rywalizacji o awans.

 

Polski Związek Piłki Nożnej dziękuje Mariuszowi Rumakowi za współpracę i życzy powodzenia w dalszej karierze." - taki komunikat został opublikowany na stronie PZPN.

 

Rumak prowadził kadrę w pięciu spotkaniach i aż trzy kończyły się porażkami. Reprezentacja Polski przegrała z Danią 0:1 i Norwegią 1:2 w meczach towarzyskich oraz poniosła porażkę z Finlandią 1:3 w eliminacjach MME, zremisowała z Ukrainą 2:2 i wygrała z Maltą 4:0.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie