Bohaterowie gali FEN 37 gośćmi magazynu Koloseum. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Bohaterowie gali FEN 37 gośćmi magazynu Koloseum. Transmisja TV i stream online
Fot. Polsat Sport
Bohaterowie gali FEN 37 gośćmi magazynu Koloseum. Transmisja TV i stream online

Wielkimi krokami zbliża się gala FEN 37. Sobotnie wydarzenie będzie tematem przewodnim najnowszego wydania magazynu Koloseum. W studiu zagoszczą bohaterowie gali oraz prezes organizacji Paweł Jóźwiak. Magazyn Koloseum w czwartek w Polsacie Sport, Polsat Box Go i na Polsatsport.pl.

Karta walk gali FEN 37 jest jedną z najmocniejszych w historii organizacji. W programie pojawią się Szymon Bajor i Bartosz Szewczyk, którzy zmierzą się o pas tymczasowego mistrza w wadze ciężkiej. Przypomnijmy, że Szewczyk zgodził się podjąć wyzwanie z zaledwie kilkudniowym wyprzedzeniem. Wcześniej rywalem Bajora miał być Adam Wieczorek. Prowadzący Łukasz Jurkowski i Paweł Wyrobek połączą się również z nim. Wirtualnie w studiu pojawi się również mistrz FEN w kategorii lekkiej Mateusz Rębecki. Ponadto w programie zagoszczą prezes FEN Paweł Jóźwiak i ekspert Polsatu Sport Tomasz Marciniak. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Szybki nokaut Siwego na PBP 3. "Może szykować się na następną galę" 

 

W części bokserskiej Igor Jakubowski i Przemysław Saleta podyskutują o ostatniej gali Polsat Boxing Promotions 3. Nie zabraknie również stałych elementów programu - analizy w wykonaniu Bartłomieja Stachury, który tym razem na tapet weźmie walkę Yanez - Grant oraz przeglądu mediów społecznościowych Patrycji Zahorskiej. 

 

Ponadto zajrzymy za kulisy PBP 3 oraz planu zdjęciowego następnych gal organizacji. 

 

Magazyn Koloseum od godziny 20:15 w Polsacie Sport, Polsat Box Go i na Polsatsport.pl.

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie