Pechowa seria Zagłębia Lubin! Podczas meczu "Miedziowych" ponownie zgasło światło (WIDEO)

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas spotkania Fortuna Pucharu Polski pomiędzy Arką Gdynia a Zagłębiem Lubin. W 78. minucie gry na stadionie zgasło światła. Na szczęście usterka została szybko usunięta i grę wznowiono. Co ciekawe, taka sytuacja przytrafiła się "Miedziowym" drugi raz z rzędu.

Sytuacja miała miejsce przy stanie 2:1 dla gospodarzy. W pewnym momencie jupitery oświetlające murawę zgasły. Piłkarze zeszli z boiska, a spotkanie przerwano. Naprawianie usterki zajęło kilka minut. Światła ponownie rozbłysły, gracze wrócili na plac gry, a sędzia zarządził wznowienie spotkania.

Warto wspomnieć, że ekipie Zagłębia Lubin taka sytuacja przytrafiła się po raz drugi w ciągu zaledwie kilku dni. W zeszłą sobotę podczas ligowego meczu w Częstochowie z Rakowem jupitery zgasły około 20. minuty spotkania. W tym wypadku awaria była dużo poważniejsza i jej naprawienie zajęło niemal godzinę. Ostatecznie piłkarze wrócili na boisko.

Lubinianie przegrali w Gdyni z Arką 1:2. To piąty mecz z rzędu drużyny Dariusza Żurawia bez zwycięstwa. Ekipa z Dolnego Śląska odpadła z Fortuna Pucharu Polski.

Cała sytuacja w poniższym materiale wideo.