Raul Lozano obejmie Asseco Resovię Rzeszów?

Siatkówka
Raul Lozano obejmie Asseco Resovię Rzeszów?
fot. Cyfrasport
Raul Lozano jako trener Czarnych Radom.

Raul Lozano wróci do PlusLigi? Jak zdradził Tomasz Swędrowski na łamach Prawdy Siatki, doświadczony szkoleniowiec może niespodziewanie objąć Asseco Resovię Rzeszów.

Resovia rozczarowuje w aktualnym sezonie PlusLigi. Podopieczni Alberto Giulianiego wygrali cztery z dotychczasowych 10 spotkań, a sześciokrotnie przegrali. W ostatniej kolejce musieli uznać wyższość Trefla Gdańsk, przegrywając u siebie do zera. 

 

Zobacz także: Liga Narodów 2022: Znamy miasta-gospodarzy. Niespodziewana decyzja ws. Polski!

 

W środowisku siatkarskim dyskutuje się o ewentualnej zmianie trenera w ekipie z Rzeszowa. Interesujące doniesienia przekazał Swędrowski. Zdaniem komentatora Polsatu Sport, następcą Giulianiego może zostać Lozano. Co ciekawe 65-letni Argentyńczyk przebywał ostatnio w Polsce, obserwując z trybun mecze PlusLigi i TAURON Ligi. 

 

 

Gdyby Lozano faktycznie przejął Resovię, byłby to dla niego powrót do pracy w Polsce po pięcioletniej przerwie. W sezonie 2015/2016 prowadził Czarnych Radom. Polscy kibice siatkówki kojarzą go przede wszystkim z pracą w reprezentacji Polski, której selekcjonerem był w latach 2005-2008. W 2006 roku kadra prowadzona przez Lozano sięgnęła po srebrny medal mistrzostw świata w Japonii.

 

 

Oprócz pracy w Polsce, Lozano prowadził między innymi reprezentacje Hiszpanii, Niemiec, Iranu czy ostatnio Chin.


Cały odcinek Prawdy Siatki do obejrzenia TUTAJ.

BS, Polsat Sport, Prawda Siatki
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie