Napoli wydało komunikat na temat stanu zdrowia Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński zszedł z boiska w pierwszej połowie meczu Napoli - Empoli.

Piotr Zieliński, który został zmieniony w pierwszej połowie niedzielnego meczu z Empoli, został poddany badaniom po spotkaniu. W oficjalnym komunikacie klub poinformował, że stan zdrowia reprezentanta Polski nie budzi zastrzeżeń.

Przypomnijmy - w okolicach 20 minuty meczu z Empoli polski pomocnik źle się poczuł. Jak się okazało, przez kaszel i ból gardła miał problemy z oddychaniem. Opuścił więc boisko, a w jego miejsce pojawił się Lorenzo Insigne.

Po meczu Napoli wydało komunikat w sprawie Zielińskiego. Jak napisał klub, ze zdrowiem 27-latka wszystko jest w porządku, a badania nie wykazały niczego niepokojącego.

Głos w sprawie stanu zdrowia polskiego pomocnika zabrał również Zbigniew Boniek, były prezes PZPN. "Rozmawiałem z Piotrkiem, wszystko pod kontrolą" - napisał na swoim twitterowym koncie były piłkarz Juventusu czy Romy.

Choć ekipa z południa Włoch miała sporą przewagę nad Empoli, sensacyjnie przegrała 0:1. Gola na wagę trzech punktów dla beniaminka strzelił Patrick Cutrone.