Liga Mistrzów: Lokomotiv Nowosybirsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Transmisja TV oraz stream online

Czy ZAKSA odniesie kolejne zwycięstwo w Lidze Mistrzów?

We wtorkowe popołudnie siatkarzy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle zagrają w zimnej Rosji w ramach 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Rywalem Lokomotiv Nowosybirsk. Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Box Go.

W pierwszym meczu Champions League 2021/2022 broniący tytułu siatkarze ZAKSY łatwo pokonali Merkur Maribor w trzech setach. W spotkaniu z brązowymi medalistami ligi rosyjskiej dużo trudniej im będzie zdobyć komplet punktów. Siatkarze Lokomotivu mają za sobą nieudany, przegrany 0:3 bój z Cucine Lube Civitanova.

ZAKSA kapitalnie spisuje się na krajowym podwórku, o czym świadczy komplet zwycięstw w 12 meczach. Ostatnio kędzierzynianie zwyciężyli we własnej hali Indykpol AZS Olsztyn bez straty seta.

Drużyna z Rosji to wicelider SuperLigi z punktem straty do Zenita Kazań i bilansem ośmiu zwycięstw i porażki - właśnie przeciwko liderowi tabeli. Przed tygodniem Lokomotiv pokonał u siebie zespół z Nowego Urengoju 3:0.

W składzie najbliższego rywala ZAKSY nie brakuje renomowanych zawodników takich jak Kanadyjczyk John Perrin tudzież reprezentant Rosji Siergiej Sawin. Zapowiada się arcyciekawa konfrontacja.

Transmisja meczu Lokomotiv Nowosybirsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle o godz. 12:50 w Polsacie Sport i Polsacie Box Go.