Liga Mistrzów: AS Cannes Dragons - Sir Sicoma Monini Perugia. Premierowa transmisja

Gdzie obejrzeć mecz AS Cannes Dragons - Sir Sicoma Monini Perugia?

AS Cannes Dragons zmierzy się z Sir Sicoma Monini Perugia w drugim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów siatkarzy. Czy włoski zespół sięgnie po kolejne zwycięstwo? Premiera meczu AS Cannes Dragons - Sir Sicoma Monini Perugia w Polsacie Sport Extra.

Zespół AS Cannes Dragons w swoim pierwszym meczu w tej edycji europejskiego pucharu stanął naprzeciwko Fenerbahce HDI Stambuł. Starcie nie poszło po myśli ekipy z Francji. Siatkarze tureckiego klubu nie dali przeciwnikom szans, wygrywając trzy sety z rzędu. Czy drużyna z Cannes da radę, podnieś się po tej porażce?

Sir Sicoma Monini Perugia dobrze weszła w rywalizację na europejskiej arenie. Zespół Wilfredo Leona starł się z klubem Trentino Itas. Spotkanie trwało zaledwie trzy sety. Ekipa z Perugii dominowała na boisku. Dzięki temu obecnie plasuje się na drugim miejscu w grupie E. Kibice z Półwyspu Apenińskiego mają nadzieję, że ich ulubieńcy pokażą się z równie dobrej strony podczas nachodzącego starcia.

Będzie to pierwszy w historii mecz między tymi dwoma zespołami.

Premiera meczu AS Cannes Dragons - Sir Sicoma Monini Perugia w Polsacie Sport Extra. Początek od godziny 23:00.