Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź w ćwierćfinale Pucharu CEV!

ŁKS Commercecon Łódź – CV Gran Canaria 3:0.

ŁKS Commercecon Łódź wygrał w rewanżowym meczu 1/8 finału Pucharu CEV z CV Gran Canaria 3:0. Pierwsze spotkanie również zakończyło się zwycięstwem łodzianek w trzech setach, w związku z tym wywalczyły one awans do ćwierćfinału.

Oba spotkania zostały rozegrane w Sport Arenie w Łodzi. W pierwszym, we wtorek łodzianki pewnie wygrały w trzech setach. W tej sytuacji w drugim meczu siatkarki ŁKS Commercecon zapewniły sobie awans już po wygraniu dwóch setów. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrano libero gospodyń Paulinę Maj-Erwardt.

W 1/16 finału drużyna z Łodzi pokonała dwukrotnie węgierskie Swietelsky Bekescsaba (3:1, 3:1). W ćwierćfinale zagra z drużyną Mladost Zagrzeb, która awansowała po wycofaniu się z rywalizacji szwajcarskiego TS Volley Düdingen.

2021-12-14: CV Gran Canaria – ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (14:25, 19:25, 16:25)
2021-12-15: ŁKS Commercecon Łódź – CV Gran Canaria 3:0 (25:23, 25:17, 25:23).