Babilon Boxing Show: Wyniki gali

Sporty walki
Babilon Boxing Show w Radomiu. Relacja i wyniki na żywo

Gala Babilon Boxing Show w Radomiu dobiegła końca. W walce wieczoru Daniel Rutkowski (2-3) pokonał Damiana Kiwiora (8-3-1) większościową decyzją sędziów. Pojedynek został przerwany w szóstej rundzie po nieintencjonalnym faulu Kiwiora. W związku z tym sędziowie zliczyli punkty z rund, które się odbyły. Sprawdźcie wyniki walk gali Babilon Boxing Show.

Zapis relacji
Relacja zakończona

Mało kto się spodziewał takiego zakończenia gali Babilon Boxing Show. Wydarzenie dobiegło końca. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo!

Starcie zakończyło się w szóstej rundzie. W związku z tym sędziowie zliczyli punkty z rund, które się odbyły. Walkę wygrał Daniel Rutkowski! Decyzja była większościowa (58-56 - Rutkowski, 57-57 - remis, 59-55 - Rutkowski).

Walka została przerwana! Doszło do zderzenia głowami między zawodnikami. Na twarzy Rutkowski pojawiło się duże rozcięcie. Za chwilę dowiemy się, jak tę sytuację ocenią sędziowie.

Za chwilę pierwszy gong w walce wieczoru. Tymczasem zapraszamy na skrót co-main eventu.

Nadszedł czas na walkę wieczoru gali Babilon Boxing Show! Rutkowski - Kiwior - od tego pojedynku dzielą nas już tylko minuty!

Organizacja Babilon Promotions wiąże duże nadzieje z Khasaią. Czekamy na jego kolejne występy!

Prawdopodobnie Romanenia doznał kontuzji kolana.

Romanenia doznał kontuzji w trzeciej rundzie. Khasaia odniósł zwycięstwo w zawodowym debiucie!

Levan Khasaia - Valerii Romanenia zmierzą się w co-main evencie Babilon Boxing Show. Obaj już w ringu!

Oto skrót walki Lodzik - Rajewski.

(29-28 - Lodzik, 29-28 - Rajewski, 29-28 - Lodzik) - "Iron" zwycięzcą walki!

Koniec trzyrundowej batalii. Zwycięzcę wskażą sędziowie!

Nadszedł czas na starcie Lodzik - Rajewski. Formuła K-1!

Tak wyglądał nokaut Dekysa na Syrowatce.

Zapraszamy na skrót walki Hardzeika - Balaz.

Czech dominował od początku pojedynku konsekwentnie rozbijając defensywę Syrowatki. W trzeciej rundzie po jednej z kombinacji rywala pięściarz z Ełku padł na matę. Kiedy się podniósł, wyraźnie chwiał się na nogach. Sędzia musiał przerwać walkę. Dekys nadal niepokonany!

Ciężki nokaut! Lukas Dekys rozbił Michała Syrowatkę!

Pora na pojedynek Syrowatka kontra Dekys!

Organizatorzy gali poinformowali, że walka Wojciechowski - Gedenidze się nie odbędzie. Gruzin nie dojechał na czas i starcie zostało odwołane.

Zapraszamy na skrót walki otwarcia.

Maksim Hardzeika wygrał większościową decyzją sędziów (77-75, 76-76, 77-75). Białorusin pozostaje niepokonany na zawodowym ringu!

Koniec twardego, ośmiorundowego boju. O jego wyniku zdecydują sędziowie punktowi!

Balaz - Hardzeika to drugie starcie dzisiejszej gali. To już za moment!

Wiktoria Sądej wygrała przez TKO w trzeciej rundzie! Zawodniczki dzieliła różnica kilku klas.

Czas na walkę otwarcia. Wiktoria Sądej kontra Nino Gviniashvili!

Dobry wieczór! Czas na galę Babilon Boxing Show. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!