Puchar Włoch: Gol Marcina Listkowskiego w zwycięskim meczu Lecce

Marcin Listkowski strzelił gola w meczu Pucharu Włoch ze Spezią

Marcin Listkowski strzelił gola dla drugoligowego Lecce, które pokonało na wyjeździe występującą w Serie A Spezię 2:0 w meczu o awans do 1/8 finału Pucharu Włoch. Kolejnym rywalem drużyny 23-letniego piłkarza będzie w styczniu AS Roma.

Listkowski, były zawodnik m.in. Pogoni Szczecin, trafił do siatki tuż przed przerwą. Został zmieniony w 86. minucie.

W ekipie gospodarzy zagrało natomiast dwóch Polaków - w pierwszej połowie Jakub Kiwior, natomiast od 65. minuty Arkadiusz Reca.

Wieczorem Sampdoria pokonała Torino 2:1. W ekipie z Genui rezerwowym był Bartosz Bereszyński, a w zespole gości do 61. minuty grał Karol Linetty.