EBL: MKS Dąbrowa Górnicza - Twarde Pierniki Toruń. Transmisja TV i stream online

Koszykówka
EBL: MKS Dąbrowa Górnicza - Twarde Pierniki Toruń. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport

MKS Dąbrowa Górnicza wraca do swojej hali po serii meczów wyjazdowych i podejmie czołową drużynę tego sezonu Energa Basket Ligi - Twarde Pierniki Toruń. Transmisja meczu MKS Dąbrowa Górnicza - Twarde Pierniki Toruń w Polsacie Sport News.

Zespół trenera Jacka Winnickiego w trzech ostatnich spotkaniach wyjazdowych musiał uznać wyższość rywali, w tym niedawno Legii Warszawa 78:81. Twarde Pierniki z kolei nadal zaskakują w Energa Basket Lidze. W minionej kolejce torunianie okazali się lepsi od Kinga Szczecin - 76:69.

 

ZOBACZ TAKŻE: Puchar Europy: Porażka Śląska w ostatnich sekundach

 

MKS w ostatnim meczu miał problemy z kontuzjami. Nie zagrał nowy rozgrywający Caio Pacheco, ale także Filip Małgorzaciak i Jakub Motylewski - szczególnie brak tego pierwszego był widoczny. To oznacza, że jeszcze więcej może zależeć od byłego zawodnika klubów NBA, Devyna Marble’a oraz od Michaela Lewisa. Pod koszami z kolei jeszcze większą rolę będzie miał Josip Sobin.

 

Twarde Pierniki wymieniły duet Maurice Watson - Trevor Thompson na Roko Rogicia oraz Daniela Amigo… i nadal wygrywają! Nowi zawodnicy szybko zaadaptowali się do stylu gry drużyny i już są w niej ważnymi postaciami. Dodatkowo, jeszcze lepiej gra Jahenns Manigat. Nawet brak Jamesa Eadsa nie był aż tak widoczny, bo więcej na siebie brali też rezerwowi - Michał Samsonowicz i Michał Kołodziej. Jak będzie tym razem?

 

Początek transmisji spotkania MKS Dąbrowa Górnicza - Twarde Pierniki Toruń w Polsacie Sport News. Początek od godziny 17:20.

A.J., plk.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie