TAURON Puchar Polski: Krispol Września - Cerrad Enea Czarni Radom. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Krispol Września i Cerrad Enea Czarni Radom zmierzą się w meczu pierwszej rundy TAURON Pucharu Polski. Czy pierwszoligowa drużyna pokona podopiecznych trenera Jakuba Bednaruka? Relacja i wynik na żywo meczu Krispol Września - Cerrad Enea Czarni Radom od godz. 17:00 na Polsatsport.pl.

W pierwszym meczu środowych zmagań TAURON Pucharu Polski Krispol Września podejmie Cerrad Enea Czarnych Radom. Oba zespoły nie prezentują w tym sezonie najwyższej formy, ale nieco lepiej wygląda gra drużyny z Wielkopolski.


Wrześnianie zajmują dziewiąte miejsce w TAURON 1. Lidze i mają na koncie siedem zwycięstw oraz osiem porażek. W ostatniej kolejce rozegranej 18 grudnia triumfowali w starciu z SMS PZPS Spała, więc podejmą Czarnych w dobrych humorach.


Cerrad Enea Czarni Radom z kolei na dwanaście rozegranych spotkań przegrali aż osiem. Podopieczni Jakuba Bednaruka sprawili sensację pokonując Trefl Gdańsk i zdobyli cenne punkty w starciu ze Stalą Nysa, Cuprum Lubin oraz Ślepskiem Malow Suwałki. Na tym jednak dobre spotkania w ich wykonaniu się kończą, a w ostatniej kolejce dobitnie pokazał do Jastrzębski Węgiel wygrywając 3:0 kolejno w setach do 18, 9 i 22. Zwycięstwo we Wrześni będzie idealną okazją, aby przełamać złą passę.


Relacja i wynik na żywo meczu Krispol Września - Cerrad Enea Czarni Radom od godz. 17:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie