Walka Joanny Jędrzejczyk coraz bliżej. Zawodniczka zabrała głos

Sporty walki
Walka Joanny Jędrzejczyk coraz bliżej. Zawodniczka zabrała głos
fot. PAP
Joanna Jędrzejczyk

W programie Koloseum prowadzący wraz z gośćmi dyskutowali na temat najlepszej walki w mijającym roku. Do dyskusji dołączyła Joanna Jędrzejczyk, która zapowiedziała swój powrót do oktagonu UFC. - Za rok nie dam wam powodów do dyskusji na temat walki roku, bo to będzie pojedynek z moim udziałem - powiedziała.

Chociaż Jędrzejczyk nie stoczyła żadnej walki w 2021 roku, była mistrzyni UFC jest wciąż w treningu. W programie Koloseum zapytana przez Igora Marczaka i Pawła Wyrobka zdradziła, że jej powrót do oktagonu jest coraz bliżej.

 

ZOBACZ TAKŻE: Co wydarzyło się w Tajlandii? Partnerka zaskoczyła Jana Błachowicza

 

- Dużo podróżuję i trening jest dla mnie priorytetem. Jestem u rodziny na Śląsku, dlatego akurat tutaj trenuje. W styczniu wylatuje do Stanów Zjednoczonych ćwiczyć w American Top Team. Planuje tam spędzić minimum dwa miesiące. Nie mam jeszcze podpisanej umowy, ale rozmowy się toczą - powiedziała.

 

"JJ" po raz ostatni wyszła do klatki 7 marca 2020 roku na gali UFC 248, kiedy przegrała po niesamowitej wojnie z Weili Zhang (21-3, 10 KO, 7 SUB). Jej powrót może być możliwy już w marcu. Zawodniczka przyznała, że jest już po słowie z prezydentem UFC Daną White'em.

 

- Wiadomo jest taki okres świąteczno-noworoczny, dlatego wszyscy teraz mają inne sprawy na głowie. Zarówno strona menedżerska, jak i matchmakerska ma inne obowiązki. Kiedy zawalczę? Nie wiem. Jestem po słowie z Daną, żeby wrócić na tej samej gali co Jan Błachowicz. Może nastąpi to trochę później - zdradziła.

 

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie