Będzie spektakularny powrót do Włoch? Wszystko zależy tylko od decyzji Krzysztofa Piątka!

Piłka nożna
Będzie spektakularny powrót do Włoch? Wszystko zależy tylko od decyzji Krzysztofa Piątka!
fot. Cyfrasport
Krzysztof Piątek nie jest póki co pewny swojej przyszłości. Nadal nie wiadomo, gdzie finalnie zagra 26-letni napastnik.

W ostatnim czasie znów zrobiło się bardzo gorąco wokół Krzysztofa Piątka. Napastnik nie odnajduje się w Niemczech i ma opuścić Herthę BSC. Niedawno pojawiły pogłoski o wypożyczeniu Polaka do jednego z tureckich gigantów. Teraz może się jednak okazać, że napastnik powróci do klubu, w którego barwach błyszczał kilka sezonów temu!

Wydawało się, że wypożyczenie do tureckiego Galatasaray SK jest kwestią czasu, a sam klub jest najlepszą z możliwych opcji dla Piątka. W tym momencie jednak na prowadzenie może wyjść włoski klub, który napastnik darzy niewątpliwym sentymentem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Piątek coraz bliżej wypożyczenia do Galatasaray

 

Gianluca Di Marzio napisał, że Hertha dogadała się z... Genoą. Polak ma wrócić do Włoch na wypożyczenie z opcją wykupu. Jeśli "Rossoblu" postanowią zatrzymać 26-latka u siebie, mają zapłacić za niego 17 milionów euro.

 

 

Di Marzio podkreśla, że w związku z konkretną ofertą i porozumieniem między klubami, decyzja o wypożyczeniu należy teraz tylko i wyłącznie do samego piłkarza. Napastnik rozegrał w Genoi 21 oficjalnych spotkań, w których zdobył aż 19 goli. To właśnie w barwach tego klubu prezentował najwyższą formę w karierze.

MS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie