Patryk Sokołowski piłkarzem Legii Warszawa

Piłka nożna
Patryk Sokołowski piłkarzem Legii Warszawa
fot. Cyfrasport
Patryk Sokołowski piłkarzem Legii Warszawa.

Patryk Sokołowski, wychowanek Akademii Legii, który trzy ostatnie sezony spędził w Piaście Gliwice, podpisał dwuletni kontrakt z Legią Warszawa z opcją przedłużenia.

Sokołowski będzie występował w Legii z numerem 18. Ze stołecznym klubem podpisał kontrakt obowiązujący do 31 grudnia 2023 roku z opcją przedłużenia. Do ekipy mistrzów Polski trafił na zasadzie wolnego transferu, gdyż jego kontrakt z Piastem Gliwice wygasł wraz z końcem roku.

 

- Kawał życia spędziłem przy Łazienkowskiej i optymistycznie patrzę na nowy etap swojej kariery z Legią. Dla mnie najważniejsze jest dobre przygotowanie do ligi i wywalczenie miejsca w podstawowym składzie. Musimy się skoncentrować na każdym najbliższym meczu i punktować - powiedział Sokołowski w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

 

 

Występujący na środku pomocy zawodnik w Ekstraklasie rozegrał 95 meczów i zdobył osiem bramek. Ma za sobą bardzo dobrą rundę jesienną – wystąpił we wszystkich 19 spotkaniach (w każdym w pełnym wymiarze czasowym), w których strzelił pięć goli.

BS, Polsat Sport, legia.com
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie