ATP Cup: Jan Zieliński - Pablo Carreno-Busta. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Jan Zieliński i Pablo Carreno-Busta zmierzą się w pierwszym starciu półfinałowego meczu Polska - Hiszpania w ATP Cup. Czy polski tenisista pokona doświadczonego Hiszpana? Relacja na żywo meczu ATP Cup: Jan Zieliński - Pablo Carreno-Busta od godz. 7:30 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne starcie w wykonaniu reprezentacji Polski podczas ATP Cup. W uznanym tenisowym turnieju rozgrywanym w Sydney Biało-Czerwoni doszli do półfinału, gdzie ich rywalem będzie Hiszpania. W pierwszym starciu meczu Polska - Hiszpania zobaczymy pojedynek Zielińskiego i Carreno-Busty.

 

Hiszpański tenisista to uznana marka w światowym tenisie i sprawca sporej sensacji podczas ostatnich igrzysk olimpijskich w Tokio. Carreno-Busta pokonał w meczu o brązowy medal jednego z czołowych zawodników ostatniej dekady - Novaka Djokovica i tym samym zapisał się na kartach historii hiszpańskiego tenisa.

 

Tym razem jego rywalem będzie Zieliński. Pierwotnie z Carreno-Bustą miał grać Majchrzak, jednak miał pozytywny wynik testu na koronawirusa, więc trzeba było dokonać zmiany w składzie.

 

Relacja na żywo meczu ATP Cup: Jan Zieliński - Pablo Carreno-Busta od godz. 7:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie