PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Asseco Resovia Rzeszów podejmie GKS Katowice w spotkaniu 15. kolejki PlusLigi. Czy goście sprawią kolejną niespodziankę i wywiozą punkty z Podpromia? Relacja i wynik na żywo meczu Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

W 15. kolejce PlusLigi zobaczymy starcie Asseco Resovii Rzeszów i GKS-u Katowice. Obie ekipy mierzyły się już w tym sezonie ligowych rozgrywek, ale wówczas to katowiczanie wygrali 3:0 i pozostawili trzy punkty na swoim terenie. Zwycięstwo GKS-u było sporą niespodzianką, zwłaszcza że przed sezonem rzeszowianie byli postrzegani jako faworyci do złotego medalu. Szanse na osiągnięcie tego wyniku wciąż są realne, ale każda wpadka działa na niekorzyść podopiecznych trenera Marcelo Mendeza.


GKS Katowice z kolei przeplatają w tym sezonie serie zwycięstw z porażkami. Po sensacyjnym pokonaniu Resovii przyszły cztery porażki. Sytuacja odwróciła się na krótko w meczach z Czarnymi Radom (3:1) i Stalą Nysa (3:2), ale kolejna "czarna seria" znów trwała cztery spotkania.


Potem znów, z zaskakującą regularnością GKS zakończył rok zwycięstwem nad ZAKSĄ Strzelce Opolskie w Pucharze Polski (3:0), a nowy rozpoczął ligowym triumfem nad Treflem Gdańsk (3:1), w związku z czym zasadnicze pytanie brzmi: czy to początek nowej serii zwycięstw, czy wręcz przeciwnie: GKS wpasuje się w dotychczasowy trend? Odpowiedź poznamy w niedzielny wieczór.


Relacja i wynik na żywo meczu Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie