Kolejne mecze PlusLigi zostały odwołane!

Siatkówka
Kolejne mecze PlusLigi zostały odwołane!
fot. Cyfrasport
Najbliższy mecz Asseco Resovii został przełożony z powodu przypadków koronawirusa w ekipie z Radomia.

Po przeprowadzonych testach na obecność koronawirusa, część zawodników drużyny Cerrad Enea Czarni Radom otrzymało wyniki pozytywne. W związku z tym, w uzgodnieniu z Polską Ligą Siatkówki, przełożony został mecz tej drużyny w 16. kolejce PlusLigi z Asseco Resovią. Według nieoficjalnych jeszcze informacji, nie zostanie również rozegrane spotkanie Jastrzębski Węgiel – Projekt Warszawa.

"Zakażeni zawodnicy zostali poddani izolacji, a ich stan zdrowia jest stale monitorowany. Klub pozostaje również w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Radomiu. Klub wystosował oficjalne pismo do Polskiej Ligi Siatkówki S.A. oraz pozostaje w stałym kontakcie z zarządzającym rozgrywkami PlusLigi w celu rozegrania przełożonych spotkań w najbliższym możliwym terminie" – poinformował klub w komunikacie.

 

Zobacz także: Pech siatkarza Trefla! Doznał kontuzji w ostatniej akcji meczu (WIDEO)

 

To kolejne odwołane spotkanie PlusLigi w ostatnim czasie. W 15. kolejce przełożono mecze Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Enea Czarni Radom (7 stycznia) oraz Cuprum Lubin – Projekt Warszawa (8 stycznia). Spotkanie radomian z Asseco Resovią było początkowo zaplanowane na piątek 14 stycznia.

 

Według nieoficjalnych jeszcze informacji, zaplanowany na niedzielę 16 stycznia mecz Jastrzębski Węgiel – Projekt Warszawa również nie dojdzie do skutku w pierwotnym terminie. Nowe terminy meczów mają zostać podane po ich ustaleniu wspólnie z ligą oraz drużynami przeciwnymi.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie