Media: Jacek Góralski na celowniku Legii Warszawa

Piłka nożna
Media: Jacek Góralski na celowniku Legii Warszawa
fot. Cyfrasport
Jacek Góralski znalazł się w kręgu zainteresowań Legii Warszawa.

Działacze Legii Warszawa rozglądają się za wzmocnieniami. W kręgu ich zainteresowań znalazł się pomocnik Kajratu Ałmaty i reprezentacji Polski Jacek Góralski.

O tym, że Góralski znalazł się na celowniku Legii Warszawa i klubów z MLS, poinformował "Przegląd Sportowy". Kontrakt reprezentant Polski obowiązuje do końca 2022 roku. Sam zainteresowany w pierwszej kolejności chciałby jednak wysłuchać ofertu swojego obecnego pracodawcy.

 

ZOBACZ TAKŻE: "Jeden z dziesięciu, czyli co zostało z letniego zaciągu Legii Warszawa?"

 

- Umowa z Kajratem kończy mi się w grudniu i latem mógłbym przymierzać się do zmiany otoczenia - powiedział w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

 

- Wiele jednak zawdzięczam Kajratowi, bo pomógł mi w trudnym momencie. Takiego wsparcia od prezesa klubu życzę każdemu sportowcowi. Pan Boranbajew dzwonił ze słowami wsparcia, zachęcał, bym się nie spieszył z powrotem na boisko. Nie biorę pod uwagę związania się z kimś innym, nie znając decyzji Kajratu. Po tym to byłoby frajerskie zachowanie, czułbym, że oszukałem tych ludzi - dodał.

 

Góralski to były piłkarz m.in. Wisły Płock i Jagiellonii Białystok. W 2017 roku przeniósł się do bułgarskiego Łudogorca Razgrad. Od 2020 roku jest zawodnikiem Kajratu Ałmaty.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie