Tauron Puchar Polski: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W meczu drugiej rundy Tauron Pucharu Polski Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle stanie naprzeciwko ekipy Indykpol AZS Olsztyn. Która drużyna awansuje do kolejnego etapu rozgrywek? Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn na Polsatsport.pl.

W swoim pierwszym pucharowym starciu w tym sezonie ZAKSA mierzyła się z ekipą AZS AGH Kraków. Siatkarzom klubu ze stolicy Małopolski udało się zdobyć zaledwie jednego seta. Kędzierzynianie wygrali to spotkanie 3:1, tym samym awansując do drugiej rundy rywalizacji w Tauron Pucharze Polski. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Bartosz Kwolek odejdzie z Projektu Warszawa? Chcą go trzy kluby PlusLigi

 

Poprzednim pucharowym rywalem olsztynian była drużyna SMS PZPS Spała. Zawodnicy ekipy z PlusLigi nie dali swoim przeciwnikom szans. Wygrali spotkanie pierwszej rundy, nie tracąc ani jednego seta. Kibice drużyny Indykpol AZS Olsztyn mają nadzieję, że ich ulubieńcy sięgną po zwycięstwo również w nadchodzącym meczu. 

 

Ostatnie starcie ZAKSA - AZS zakończyło się pewnym zwycięstwem kędzierzynian. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn na Polsatsport.pl. Początek od godziny 20:30.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie