Tauron Puchar Polski: Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin. Relacja i wynik na żywo

Trefl Gdańsk zmierzy się z zespołem Cuprum Lubin w meczu 1/8 finału Tauron Pucharu Polski siatkarzy. Który zespół z PlusLigi okaże się lepszy? Relacja i wynik na żywo meczu Trefl Gdańsk - Curum Lubin na Polsatsport.pl.

W swoim pierwszym pucharowym spotkaniu w tym sezonie Trefl stanął naprzeciwko ekipy BBTS Bielsko-Biała. Gdańszczanie wygrali nie tracąc ani jednego seta. W ostatniej partii meczu ich rywale zdołali zdobyć zaledwie 12 punktów. Dzięki temu ekipa z PlusLigi bez problemu awansowała do kolejnej rundy.

Cuprum rywalizował natomiast z zespołem Visła Proline Bydgoszcz. Bydgoszczanom udało się wygrać jednego seta. Mimo to siatkarze klubu z Lubina okazali się dla nich zbyt mocni. Podopieczni Pawła Ruska wygrali 3:1. Czy w nadchodzącym spotkaniu Tauron Pucharu Polski również sięgną po zwycięstwo?

Ostatnie starcie Cuprum - Trefl zakończyło się porażką ekipy z Gdańska.

Relacja i wynik na żywo meczu Traefl Gdańsk - Cuprum Lubin na Polsatsport.pl. Początek od godziny 18:30.