Ligue 1: Łatwe zwycięstwo Paris Saint-Germain z Reims

Lionel Messi

Pewnym krokiem do mistrzostwa Francji zmierzają piłkarze Paris Saint-Germain. W niedzielnym meczu 22. kolejki Ligue 1 pokonali u siebie Reims 4:0. Stołeczna ekipa prowadzi w tabeli, a nad drugim zespołem Nice ma 11 punktów przewagi.

PSG wciąż musi sobie radzić bez kontuzjowanego Brazylijczyka Neymara, ale do składu wrócił Lionel Messi. Argentyńczyk, który niedawno zmagał się z COVID-19, wszedł na boisko w 63. minucie, zmieniając rodaka Angela di Marię.

W tym momencie gospodarze prowadzili już 2:0. Wynik tuż przed przerwą otworzył Marco Verratti, a w 62. minucie podwyższył Sergio Ramos. W 67. minucie zrobiło się 3:0 po samobójczym trafieniu Wouta Faesa. Kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry wynik ustalił Danilo.