Nikodem Jeżewski przed Polsat Boxing Promotions 5: Nie jestem od oceniana rywala. Będę gotowy

Sporty walki
Nikodem Jeżewski przed Polsat Boxing Promotions 5: Nie jestem od oceniana rywala. Będę gotowy
Fot. Polsat Sport
Nikodem Jeżewski

- Człowiek tyle tygodni przychodzi na salę i trenuje po to, żeby skonfrontować się z innym człowiek. To jest ważniejsze od pieniędzy - powiedział Nikodem Jeżewski (20-1-1, 9 KO), który przygotowuje się do swojej walki na Polsat Boxing Promotions 5.

Pięściarz z Kościerzyny zmierzy się z Arturem Mannem (17-2, 9 KO) w najważniejszym pojedynku gali, która odbędzie się 19 lutego we Wrocławiu. Jeżewski jest już po sparingach, z których jest bardzo zadowolony. 

 

- Okres sparingowy był bardzo dobry. Były dobre momenty, ale były i błędy. Końcówka przygotowań już była bardzo dobra. Znaleźliśmy te punkty, w których jestem najbardziej niebezpieczny. Na tym będę pracował w trakcie walki - tłumaczył. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Znamy pełną kartę walk Polsat Boxing Promotions 5 

 

Usatysfakcjonowany jest również jego trener Rafał Kałużny.

 

- Z każdego sparingu wyciągał dużo wniosków. Ostatnie były najlepsze. Błędy znikały, jestem z tego bardzo zadowolony - mówił szkoleniowiec. 

 

Jeżewski spodziewa się po swoim rywalu ofensywnego boksu. Jednocześnie zapowiada, że będzie gotowy na największe atuty przeciwnika. 

 

- Ofensywny niemiecki boks. Jest to zawodnik, który idzie do przodu. Wszyscy oceniają go po walce z Briedisem, ale ja nie jestem od oceniania. Będę gotowy - zaznaczył.

 

Mateusz Tudek/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie