Puchar Kontynentalny w skokach: Kacper Juroszek pierwszy, Jakub Wolny drugi w Brotterode

Jakub Wolny zajął drugie miejsce w zawodach Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich.

Kacper Juroszek zajął pierwsze, a Jakub Wolny drugie miejsce w zawodach Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich, które odbyły się w niemieckim Brotterode. Na najniższym stopniu podium stanął Austriak Clemens Aigner.

Juroszek oddał skoki na odległość 111 oraz 108,5 m i uzyskał notę lepszą o 1,3 pkt od Wolnego - 108 i 113,5 m.

Pozostali Polacy zajęli odległe lokaty. 29. był Maciej Kot, 30. Aleksander Zniszczoł, który został zdyskwalifikowany za nieprzepisowe obuwie, 31. Jarosław Krzak i 42. Klemens Murańka.

W klasyfikacji generalnej prowadzi Austriak Ulrich Wohlgenannt, który zgromadził 721 punktów. Z biało-czerwonych najlepszy jest zajmujący 17. lokatę Juroszek - 264 pkt.