Polsat Boxing Promotions 5: Transmisja TV i stream online

Sporty walki

Nadszedł czas na Polsat Boxing Promotions 5 we Wrocławiu. Na kibiców czeka sześć zawodowych starć bokserskich. W walce wieczoru Nikodem Jeżewski zmierzy się z Arturem Mannem, a a stawką pojedynku będzie pas mistrza IBO Intercontinental w kategorii junior ciężkiej. Transmisja gali Polsat Boxing Promotions 5 w Polsacie Sport, Polsacie Sport Fight, Super Polsacie i na Polsat Box Go.

Potyczka Jeżewskiego z Mannem zapowiada się pasjonująco. Obaj zawodnicy mają wielkie ambicje i zrobią wszystko, aby z sobotniego starcia wyjść zwycięsko. Kolorytu pojedynkowi dodaje pas, który znalazł się na szali. Polak i Niemiec powalczą o tytuł mistrza IBO Intercontinental w kategorii junior ciężkiej. Zwycięzca starcia znacząco przybliży się do ponownej szansy wywalczenia tytułu mistrza świata. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Jeżewski przed walką wieczoru PBP 5: W ringu będzie sporo emocji 

 

W co-main evencie dojdzie do starcia kubańsko-słowackiego. Rękawice skrzyżują Osleys Iglesias i Robert Racz. Stawką boju będzie pas młodzieżowego mistrza IBO w wadze super średniej. Ciekawie zapowiada się również pojedynek Przemysława Gorgonia z Konradem Kaczmarkiewiczem. Będzie to konfrontacja doświadczenia z młodością. Kto wyjdzie z niej zwycięsko? Przekonamy się w sobotni wieczór. 

 

Zbliżająca się gala będzie piątą edycją Polsat Boxing Promotions. Tym razem organizacja zawita do wrocławskiej Hali Orbita. 

 

Gale spod znaku Polsat Boxing Promotions na równi z najwyższym poziomem sportowym stawiają także na aspekt widowiskowy. Kibice zgromadzeni we wrocławskiej hali Orbita oraz przed telewizorami, mogą zatem liczyć na emocje sportowe oraz muzyczne show w wykonaniu polskiej gwiazdy muzyki pop – Eweliny Lisowskiej.

 

Transmisja gali Polsat Boxing Promotions 5 rozpocznie się o godzinie 18:30 w Polsacie Sport Fight i na Polsat Box Go, natomiast od godziny 20:00 dostępna będzie także w Polsacie Sport oraz obecnym w naziemnej telewizji cyfrowej Super Polsacie.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie