Koloseum o udziale ukraińskich zawodników w walce o wolność. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Koloseum o udziale ukraińskich zawodników w walce o wolność. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Zapraszamy na czwartkowe Koloseum.

Jednym z głównych tematów czwartkowego magazynu sportów walki Koloseum będzie udział ukraińskich pięściarzy i zawodników MMA w walkach o niepodległość ojczyzny. O kulisy zapytamy mistrzynię organizacji FEN Ekaterinę Shakalovą i pięściarza grupy Rocky Boxing Promotions Maksa Miszczenko. Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport oraz na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

W najnowszym magazynie sportów walki Koloseum poruszymy rzecz jasna temat, który w ostatnich dniach zdominował debatę publiczną na całym świecie. Mowa rzecz jasna o agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę - szczególnie pochylimy się nad udziałem ukraińskich pięściarzy i zawodników MMA w czynnej walce z najeźdźcą, której stawką jest niepodległość ich ojczyzny. Połączymy się z mistrzynią organizacji FEN Ekateriną Shakalovą oraz Maksem Miszczenko z Rocky Boxing Promotions.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wojna na Ukrainie: Witalij Kliczko chwyci za broń. "Nie ma innego wyjścia"

 

Poruszymy także temat zbliżającej się gali UFC 272, na której zobaczymy między innymi Michała Oleksiejczuka. W programie połączymy się na żywo z posiadającym dwa zwycięstwa z rzędu Polakiem, zaprezentujemy wywiad z jego przeciwnikiem Dustinem Jacobym, a Bartłomiej Stachura dokona szczegółowej analizy stylu walki "Hussara" oraz "The Hanyaka".

 

Część MMA zamkniemy ogłoszeniem kolejnych walk gali FEN 39, a do części pięściarskiej płynnie przejdziemy tematem najważniejszego, z polskiego punktu widzenia, wydarzenia minionego weekendu, czyli porażki Michała Cieślaka z Lawrencem Okoliem, w walce o mistrzostwo świata. Na koniec ogłosimy walki zbliżających się gal PBP6 i Babilon Boxing Show oraz zapowiemy wydarzenia najbliższego weekendu.

 

Prowadzący: Łukasz "Juras" Jurkowski, Paweł Wyrobek.
Goście: Tomasz "TJ" Marciniak, Przemysław Saleta, Andrzej Kostyra, Igor Jakubowski.

 

Transmisja magazynu Koloseum od godziny 20:15 w Polsacie Sport, na Polsat Box Go i na Polsatsport.pl.

Adam Łuczka/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie