PlusLiga: Luk Lublin - Asseco Resovia Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

Luk Lublin i Asseco Resovia Rzeszów powalczą w piątek o kolejne punkty w siatkarskiej PlusLidze. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Ekipa z Lublina w 21 meczach w tym sezonie zgromadziła 21 punktów i zajmuje 10. miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce siatkarze tego klubu musieli uznać wyższość Cuprum Lubin, przegrywając w decydującym secie.

Resovia z kolei po 20 kolejkach ma na swoim koncie 32 oczka. W poprzedniej serii gier siatkarze z Rzeszowa również przegrali w decydującym secie - z PGE Skrą Bełchatów.

Luk i Resovia zmierzyły się w tym sezonie pod koniec listopada zeszłego roku. Drużyna z Lublinie sensacyjnie wygrała w Rzeszowie 3:1. Jak będzie tym razem?

Relacja i wynik na żywo meczu Luk Lublin - Asseco Resovia Rzeszów od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.