Liga Mistrzów: Manchester City - Sporting CP. Relacja i wynik na żywo

Sporting podejdzie do rewanżowego meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z bardzo trudnej pozycji. W pierwszym meczu, na Estadio Jose Alvalade, podopieczni Rubena Amorimy ponieśli sromotną porażkę, którą szalenie trudno będzie odrobić. Relacja na żywo z meczu Manchester City - Sporting CP na Polsatsport.pl.

Portugalczycy na pewno mieli świadomość tego, że dwumecz z Manchesterem City nie będzie należał do łatwych. Zapewne jednak nie spodziewali się, że już po pierwszym meczu w Lizbonie niemal wszystko będzie już rozstrzygnięte. Nie pomógł doping własnych kibiców, ani atut własnego boiska.

Strzelanie rozpoczął w ósmej minucie Riyad Mahrez, a dziesięć minut później piłkę do bramki Antonio Adana skierował Bernardo Silva, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Po golu "dorzucili" jeszcze Phil Foden oraz Raheem Sterling. Spotkanie ostatecznie zakończyło się rezultatem 5:0.

"Lwy" znajdują się na pozycji wicelidera ligi portugalskiej i tracą sześć punktów do FC Porto. Dla odmiany "The Cityzens" są liderem Premier League.

Relacja na żywo z meczu Manchester City - Sporting CP na Polsatsport.pl. Początek o godz. 21:00.