Liga Mistrzów: Manchester City - Sporting CP. Transmisja TV i stream online

Liga Mistrzów Manchester City - Sporting CP. Transmisja TV i stream online

Manchester City jest o krok od awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Podopieczni Pepa Guardioli pokonali w pierwszym meczu Sporting CP 5:0 i teraz pozostaje im dopełnić formalności w rewanżu. Transmisja meczu Manchester City - Sporting CP w Polsat Sport Premium 2 i na Polsat Box Go.

Tylko kataklizm mógłby pozbawić "The Citizens" kwalifikacji do 1/4 finału Champions League. Pierwsze spotkanie przebiegło pod absolutne dyktando ekipy mistrza Anglii. Losy meczu na Estadio Jose Alvalade rozstrzygnęły się w pierwszej połowie. Do siatki trafili Riyad Mahrez, dwukrotnie Bernardo Silva oraz Phil Foden i do przerwy było 4:0. Po zmianie stron kolejne trafienie dorzucił Raheem Sterling. Spotkanie zakończyło się wyjazdową wygraną City 5:0.

Rewanż na Etihad Stadium powinien być formalnością, lecz Pep Guardiola na przedmeczowej konferencji tonował nastroje.

- Wynik 5:0 nie odzwierciedlał prawdziwej różnicy między zespołami. Szybko strzeliliśmy gole. Cztery strzały w światło bramki - cztery gole. Czasami tak się dzieje. Kiedy wynik jest dobry, wydaje się, że to było łatwe - mówił szkoleniowiec "The Citizens".

Dodajmy, że obie drużyny mierzyły się ze sobą łącznie trzykrotnie. Dwukrotnie górą była ekipa z Anglii, zaś raz lepsza była drużyna ze stolicy Portugalii. Który zespół tym razem będzie górą?

Transmisja meczu Manchester City - Sporting CP na Polsat Sport Premium 2 i na Polsat Box Go. Początek o 21:00.