ATP w Indian Wells: Kamil Majchrzak błyskawicznie przegrał z Taylorem Fritzem i odpadł z turnieju

Taylor Harry Fritz wyeliminował Kamila Majchrzaka w 1/32 finału turnieju w Indian Wells. Jego mecz trwał zaledwie 58 minut...

W pierwszym meczu Majchrzak pokonał 2:0 133. w rankingu ATP Słoweńca Aljaza Bedene. Jego niedzielny rywal Taylor Harry Fritz został rozstawiony z numerem 20. Majchrzak jest 75. w ATP.

Lepiej zaczął faworyt w postaci Amerykanina, który wygrał trzy pierwsze gemy. Później nastąpiło chwilowe przełamanie Majchrzaka. Finalnie nie dało to zbyt wiele, bo Polak przegrał pierwszego seta 1:6.

Drugiego seta otworzył ponownie zwycięstwem Fritz. 26-latek znów przełamał, jednak po raz kolejny na tym się skończyło, bowiem przegrał 1:6.

Kamil Majchrzak (Polska) - Taylor Harry Fritz (Stany Zjednoczone) 1:6, 1:6